Tej wiosny nasi partnerzy i eksperci jak zwykle przygotowali aktualne tematy, istotne dla efektywnego, bezpiecznego i zyskownego prowadzenia działalności transportowej.

 

Podczas Spotkań Transportowych zajmiemy się m.in. takimi tematami:

  • Ryczałty za noclegi – co dalej. Skutki orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 24.11.2016r odnośnie ryczałtów za nocleg oraz wpływ na oskładkowanie i opodatkowanie ryczałtów za nocleg.
  • Płace minimalne w Europie. Podsumujemy obowiązujące przepisy dotyczące płac minimalnych i wskażemy, co się ostatnio w nich zmieniło i co będzie zmieniało się wkrótce. Czy kolejne kraje również wprowadzą płace minimalne? Jak sobie z nimi poradzić z formalnego punktu widzenia.
  • Zmiany w rozliczaniu czasu pracy kierowców na rok 2017
  • Rejestrowanie pracy przez kierowców, identyfikacja aktywności, dlaczego warto dokładnie rozliczać czas pracy. Rozliczanie nadgodzin i dyżurów – ewidencja czasu pracy.
  • Zabezpiecz swoją rodzinę od ryzyka gospodarczego, przekształć swoją firmę w spółkę kapitałową
  • Elektroniczny rejestr naruszeń czasu pracy oraz nacisków osi szykowany przez GITD. Co zrobić, żeby nie stracić licencji.
  • Współczesne zagrożenia w transporcie – już nie tylko kradzież czy przemyt osób. Czy ciężarówki staną się narzędziami terroryzmu? Co robić, by zminimalizować te ryzyka?
  • Ustawa o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów – kogo obejmie, czy będzie rozszerzana, jakie konsekwencje niesie dla branży transportowej dziś i jutro?

 

Plan konferencji będzie wzbogacany o kolejne wystąpienia eksperckie.
Konferencje odbywają się w godzinach 9-17.
Dokładny harmonogram godzinowy przedstawimy niebawem.

 

 

 

 

Przez cały dzień do dyspozycji uczestników w Strefie eksperckiej i biznesowej pozostają prawnicy i przedstawiciele firm oferujących rozwiązania wspierające branżę transportową i zwiększające efektywność jej prowadzenia.

 

Odwiedź Strefę ekspercką i biznesową i skorzystaj z rabatów oraz ofert specjalnych dla uczestników Spotkań Transportowych.

 

 

 

 

Konferencja odbędzie się 4.04.2017 r. we Wrocławiu, w hotelu Novotel

 

Wrocław, Novotel Wrocław, Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław